Billieho dopis fanouškům

Billie Joe se na Instagramu vyjádřil k dokumentu, který byl poprvé ohlášen v roce 2014:

Originál: GDA
Datum: 11. května 2016
Autor: Billie Joe Armstrong
Překlad: Magnumka

„drazí přátelé „stará generace začala něco nového“

Budeme vydávat nový dokument o punk rocku v East Bay.. je to dokument o době, kdy jsme byli mladí, zkoušeli nové nápady a prostě spolu zpívali.. ale pamatujte, že tohle je minulost.. i v dokumenu můžete najít něco, co může zažehnout něco nového. Neposlouchejte názory žádného takzvaného „státníka“ o tom co děláte. Tím spíš, když to nedává smysl předchozí generaci, jen proto, že jsou moc staří na to aby to pochopili. Nikdy se nechci stát „státníkem,“ nebo majestátnem nebo čímsik takovým. Asi proto, že tento zámek vyhořel již před mnoha lety.. budoucí punkáči a básníci jsou ti, co udělají něco nového. Jestli jsou tam někde děcka, které trénujou v garáži a pak z té garáže vylezou a udělají koncert, na který pozvou své přátele. Jestli máte mikrofon a GarageBand, nebo kazetovou pásku. Nahrajte to a udělejte album. Jestli už máte dost čtení o názorech kapel, které nemáte rádi, začněte se svým fanzinem a řekněte svou pravdu. V případě, že vám někdo říká, že nejste dobří, řekněte jim, že jste se jich na to stejně neptali.

Spousta lidí má válečné příběhy, ale většina z nich válku nikdy neviděla… jen buďte k sobě upřímní. A jak vím, tak jste.. Miluju všechny fanoušky Green Day, protože mají vášeň a touhu žít podle svých vlastních pravidel. Být divný a hlasitý a udělat něco nového, něco, co jiní neudělali. A proto, mně inspirujete více, než si myslíte.

Ohromně děkuji,
rage and love
BJ

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

5 komentářů u “Billieho dopis fanouškům

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>