Green Day, Praha, 22.1.2017 – aneb GD potřetí

Rozhodla jsem si udělat krátkou pauzu v učení a napsat recenzi na koncert. Budu ráda, když se o své zážitky podělíte v komentářích i vy:

Green Day, Tipsport Arena, Praha, 22.1.2017 aneb Green Day potřetí

Autor: Magnumka
Datum: 23.1.2017

Kapitola první – Koupě lístku

Každý koncert začíná nákupem lístků. Bohužel jsem v den začátku prodeje musela být v práci a to tak, že jsem neměla přístup k počítači. To, že se pravděpodobně nedostanu pod stage, mi bylo celkem jasné. Nicméně jsem byla naivní, když jsem si myslela, že se koncert vůbec nevyprodá, nebo že to bude trvat docela dlouho. Chyba. Než jsem dorazila domů z práce, už na mě lístky nezbyly… Hledala jsem tedy na netu a našla… a koupila. U tohoto bych se chtěla zdržet. Jestli někdo z vás patří k „překupníkům“ lístků, tak doufám, že se neznáme. Sehnala jsem lístky na normální stání, nicméně nestály mě 1200, ale 1700 Kč. Chápu, že si někdo koupí lístek, pak dostane možnost a koupí si lístek na lepší místo a ten původní prodá. Nicméně s přirážkou. Když jsem se na tohle zeptala, řekla mi  ta slečna „charitu hledej na ulici,“ což se mi nelíbilo. Já byla ochotná za lístky zaplatit dvojnásob, než stály, ale ne tak, aby to šlo do kapsy někomu, kdo se rozhodne na nich vydělat. Takže z mého pohledu? I kdybych koupila lepší lístek a s přirážkou, neudělala bych dalším fanouškům totéž… Všichni jsme tam šli za tím samým, ne?

Kapitola druhá – Čekání

Z celodenního stepování před halou už jsem „vyrostla“ (a měla jsem lístky na obyč stání, tak proč to hrotit) a tak jsme se s kamarádkou domluvily, že se potkáme na nádraží a pak půjdem k hale. Tam jsme dorazily asi okolo páté a docela mě překvapilo, že tam nebylo moc lidí. Čekala jsem víc. Nohy i ruce mi mrzly, ale koncert bez nějakého utrpení by nebylo ono. Po chvíli povídání jsme slyšely zvukovku. Jelikož jsem mírně nahluchlá, nebyla jsem schopná rozpoznat co hrajou. Taky nemám nové album úplně naposlouchané, ale povedlo se nám rozpoznat Bang Bang. Osobně jsem byla překvapená, jak stáli lidi hezky v řadách. To mi vyrazilo dech a líbilo se mi to.
Zhruba po hodině stání se konečně otevřely dveře… a pak se zavřely.. to se opakovalo ještě asi 2x, ale nakonec nás přece jen pustili dovnitř – HURÁ HURÁ, myslela jsem, že mám omrzliny na prstech u nohou. No co, není čas ztrácet čas. Hodily jsme si věci do šatny a šup na plac. Stály jsme zrhuba třetí řadu od předělu mezi předním a obyčejným sektorem. Bála jsem se, že když budu na normálním stání, neuvidím absolutní nic, když s sebou na tomhle turné nemají obrazovky. Každopádně Tipsport Arena nakonec není tak velká, takže jsem měla z našeho místa radost.

Kapitola třetí – Předkapela

Abych byla upřímná, The Interrupters jsem neznala. Poprvé jsem si je pustila s bandou ve vlaku po cestě na koncert. V pěti lidech jsme zkonstatovali, že to bude fajn a po dvou krátkých ukázkách jsme to zase vypli.
Po další hodině čekání nastoupili na podium. První věc co mě zabila do očí – zpěvačka v kostýmku. Paráda. Hudba? Super, nepřipadalo mi to nikde falešné, dobré nazvučení. Komunikace s publikem parádní. Dělat předkapelu musí být náročné, protože spousta lidí vás vůbec nezná a co si budem povídat, asi všichni tam přišli kvůli hlavní kapele. The Interrupters to ale zvládli. Odehráli fajn koncert, ale udivilo mě, že hráli jen půl hodiny. Nehrály předkapely vždycky cca hodinu?

Kapitola čtvrtá – GREEN DAY

Prosím, kdo děláte v téhle branži, vysvětlete mi, proč to tak dlouho trvá mezi kapelami? Bylo slyšet, že zvukovka proběhla předem, takže nástroje museli mít přichystané. Osvětlovači si vyhupli do sedaček (to je taky nedoceněná práce, jestli tohle čte nějaký osvětlovač, díky! Bez světel není show), ti se tam nahoře museli nudit, tak co to tak trvalo? No, s kámoškou jsme se daly do využití času a začaly se učit na zkoušky. Pro info – mezi kapelami se dá naučit cca třičtvrtě otázky.

Aaaaach Bohemian Rhapsody – náznak toho, že se něco děje. Blitzkrieg Bop a králíček. Green Day jsou tady. Koncert začíná. Nezdál se vám Bunny tak nějak moc čistý? Já ho teda moc neviděla, vždy jen když jsem si pořádně vyskočila (do příštího konceru už určitě vyrostu).

GREEN DAY. Jsou tam. Stojí na stage se svými nástroji, zdraví Prahu a začínají s Know Your Enemy. Pecka hnedka na začátek, publikum skáče jako veselé fazole. Přesně takhle to má být. Bang Bang, Revolution Radio, Holiday, Letterbomb. Ježiš marja vždyť to je taková bomba za bombou, že kdyby měli setlist vytištěný, tak je s tím nepustí do letadla. Hned během Bang Bang Billie Joe vytáhl baterku. Tenhle okamžik je prostě dechberoucí. Asi znáte „No Trump, No KKK, No fascist USA,“ který zazpívali během AMA, v přímém přenosu, v celostátním vysílání. Čekala jsem, že na to dojde. Došlo nakonec jen na „No Trump, no Trump, no Trump.“ Proč ne? Zpívala jsem s nimi. Je sice pravda, že my s americkou politikou moc nezmůžem, ale Green Day jsou politicky založenou kapelou. Takže, proč ne?
HEY HO! Sekuriťáci začali pouštět lidi zezadu dopředu. Byla tam spousta místa a asi se zdá logické, že tam lidi běželi. Já měla tentokrát jiný cíl – dostat se k té předělovací zábraně. A povedlo se. Výhled jsem měla dokonalý, žádný ajfel předemnou. Boulevard of Broken Dreams, Longview, fanoušek na stage, který znal text – výborná volba. Ve Vídni jsem byla zklamaná, že fanoušek, který se přihlásil text neznal. Tentokrát to však vyšlo, fanoušek to zvládl a své vystoupení zakončil skokem do publika. Youngblood s jemnou úpravou textu na „Fuck you I’m from Prague!“ a neuvěřitelné 2000 Light Years Away. Asi bych měla objasnit, že jsem neviděla žádné setlisty, žádné videa a nehledeala jsem ani fotky nebo recenze. Takže jsem absolutně nevěděla, co od koncertu čekat… a asi jsem dobře udělala. Nechala jsem se překvapit a byla jsem ráda za každičký kousek, který začínal známými údery do bicích, akordy.. Hitchin‘ A Ride, When I Come Around, Waiting, J.A.R., Going To Pasalacqua, Scattered. Neskutečné, že hrají tyto pecky. Zpívala jsem jak o dušu. LETS GO CRAZY! Minority, Are We the Waiting a pak, má osobní srdcovka, St. Jimmy. Dokonalost sama. A Billieho typický postoj se světly na závěr. No páni. Ještě teď mám husí kůži. Pro mě vrchol večera.

Knowledge a slečna na pódiu. „Kolik ti je? A jak dlouho hraješ? A přísaháš, že to umíš?“ Krátký výběrový pohovor a Billie měl šťastnou ruku i tentokrát. Ukázal jí, co chce a ona se chytla. Super! Holčina běžela za Mikem, zatímco jí Billie chtěl darovat kytaru. Jeho otočka se slovy „kam do prdele…“ než si jí všiml, neměly chybu. Slečna dostala kytaru, Billie jí to musel říct sice třikrát, ale má kytaru! – abych konečně vyvrátila ty zvěsti o tom, že fanouškům je kytara pak odebrána, tak není. Kamarádka pak tu holčinu potkala a viděla, jak si nese krabici.

She. Zahráli ji. ZAHRÁLI! Výborně. Rytmus proudil každou mojí buňkou. Ještě teď, když si na to vzpomenu, třepu se jak ratlík a vstávají mi vlasy potěšením. Bohužel můj zdravotní stav je v posledním půl roce špatný, přibyly další okolnosti, do toho sucho v puse, horko, námaha… tlak zakolísal a já myslela, že se vyvrátím. Co už, perfektní místo jsem musela oželet a jít si koupit pití. U občerstvení jsem potkala ještě známého z vlaku a zbytek koncertu už jsme zůstali vzadu. Pařba na King For a Day, Shout, Always Look on the Bright Side of Life, Satisfaction a Hey Jude. Prostě ve stylu Green Day. Energie proudila všude okolo. Jason se saxofonem byl úžasný. Řeknu vám, z toho chlapíka jednou něco bude :D

Still Breathing, Forever Now. Konec. Vytleskávání, vyvolávání. Malá nápověda – stále blikají světla, ještě se určitě vrátí. A taky že jo. American Idiot a Jesus of Suburbia. No ti mi prostě včera hráli z duše. Druhým přídavkem byly Ordinary World s „do prdele, já nevím jak je ten text“ a dvojím restartem a na závěr Good Riddance. Jelikož mi nebylo dobře a nemohla jsem v tomhle stavu čekat na vlak do rána, musela jsem odejít ještě před koncem. To mě bude strašit ve snech ještě hodně dlouho…

Kapitola pátá – Pro a proti

Co kecám, žádné proti nebylo. Bylo to potřetí, co jsem viděla Green Day. Poprvé v Praze, pak ve Vídni a teď znovu v Praze. Šla jsem tam s tím, že nejlepší koncert je vždy ten první. Omyl. Tenhle koncert strčil oba dva předchozí s naprostým přehledem do kapsy.

 • Billieho řeč o tom, že nechce, aby si lidi fotili selfíčka, že nám chce vidět do obličeje, no nezbývalo mi než s ním souhlasit.
 • Trého taneček a Mikovo gesto usazujícího jej zpět za bicí jako pětileté dítě. Ještě teď se tomu směju.
 • Líbila se mi organizace, jen nevím, proč udělali takový veliký prostor pro golden, když tam pak bylo prázdno a pouštěli tam lidi z dalších sektorů. Ale to by byla asi jediná věc, kterou bych vytkla.
 • Taky si tentokrát musím zachrochtat, že jsem viděla velkou spoustu holek s dlouhými vlasy, které byly sepnuté. Nesnáším cizí vlasy v ksichtě. Dokonce jsem poprosila na začátku slečnu před sebou, jestli by si vlasy mohla sepnout a nebyl problém. Tohle je maličkost, které si cením.
 • Milí lidé okolo. Nenatrefila jsem na žádného rapla.
 • Osobně bych vybrala z nového alba některé jiné písničky, ale to už by bylo neskutečně boží.
 • „Děkuji Prahaaaa“
 • Jsem ráda, že jsem tam neviděla ty jejich děsivé masky :D

Kapitola šestá – Závěr

Jsem absolutně nadšená a unešená. Přijít na koncert a znovu kluky vidět bylo úžasné. Bylo to jako pozdravit se se starými známými. Celý koncert byla neuvěřitelná show. Vynikající setlist. Energie kluků z pódia a energie publika byla nevídaná. Celá kapela si to očividně užívala. Oboustranná komunikace probíhala víc než hladce a Billie měl naprostou pravdu, když prohlásil, že „tohle je o lásce, tohle je o vášni.

Setlist | Fotky

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

20 komentářů u “Green Day, Praha, 22.1.2017 – aneb GD potřetí

 1. Hezky napsané, myslím, že většina lidí musí být nadšená a největší gd fanoušci se tetelí blahem :D jsou úžasní, jde vidět jak je to baví a jak si to užívají. Líbilo se mi jak Billie říkal, ať odložíme mobily, že chce vidět naše tváře a chce nás vidět zpívat a pořádně si to užít. A jenom malá poznámka k té slečně, ta tu hru na kytaru vůbec nezvládla a akordy ji mačkal Billie :D

  • Teteli blahem :D vystizne. S temi mobily souhlasim. Kdyz zacali bobd tak jsem pred sebou videla asi 8 telefonu v rade co natacely.. Vzdyt si to pak memuzou lodi ani poradne uzit :D ke slecne – myslela jsem to tak, ze se toho nebala a sla to zkusit, ze nerekla ze se jen chtela dostat nahoru. A z .eho pphledu to vypadalo, ze ji akordy mackal jen chvili.

   • Je pravda, že slečna hru na kytaru na pódiu moc nedávala, ale podle mě něco nepochybně umí (jinak by tam sotva šla), ale měla zrovna krutou trému. Je však pěkné vidět, že Billie Joe nemachroval a nepovyšoval se. A jeho velkorysost je síla ;))
    Na koncert jsem se už od doby, co jsem si koupil lístek, těšil a byl jsem nezvykle nervózní. Když jsem pak jel hodinu busem, už jsem to zahájil jednou plzní. Nakonec jsem okolo šesti, nebo nějak po ní, došel od metra k hale, a byla tam fronta jak kráva. Když se to pořád nehýbalo a lidi začali být naštvaní, slyšel jsem, jak už hrají předskokani. Byla mně jen s bundou a koncertním ohozem a účesem ve stylu Billieho už trochu zima, tak jsem si dal ve frontě pořádně vychlazenou plzeň z archivních zásob. A už to bylo veselejší. Na místo jsem se dostal kvůli pár problémům při prohledávání u vstupu až asi tři reprodukované písně před Blitzkrieg Bop, tak jsem měl i přesto radost. Mezitím jsem už docela vystřízlivěl, abych se mohl čistě soustředit na každý odehraný tón. Celou dobu jsem pak měl skvělý výhled. Show jsem si naprosto užil a po celý čas jsem zpíval. Krásné světelné a pyrotechnické efekty, skvělý playlist. VŮBEC nechápu lidi, které zklamalo nezahrání 21 Guns a Wake Me Up When September Ends. Plně si dokážu domyslet, proč je tam Green Day nezařadili. Příjemně mě třeba překvapil J.A.R. nebo Scattered, 2000 Light Years Away a další.
    Musím říci, že kromě duchovních a rodinných prožitků, patří tento koncert Green Day 2017 k jedním z nejkrásnějších zážitků v mém životě. Dalo mně to hodně. Opravdu pravá legenda Rock and Rollu. Spokojenost a vzpomínka první třídy ;))

 2. Absolutně nejúžasnější zážitek a opravdu se mi líbí jak jsi to napsala :) Akorát jsem strašnej zakrslík takže jsem nic moc neviděla a musela jsem se dívat většinou přes můj nebo cizí mobil :/. Ale opravdu to stálo za to!! :))

 3. Tak já zážitek z pražského koncertu nemám, nevyšly na mě lístky. Nicméně mě to ani moc mrzet nemusí, byla jsem na nich v Polsku a je pravda, že tam to bylo o život. Byla jsem ve 2. řadě a Billieho viděla od sebe na 2 metry takže masakr se dal očekávat. Publikum bylo ale opravdu úžasné, všichni jsme zpívali jak o život, když přišel BOBD tak jsme některé části textu zpívali dopředu než se k nim samotný BJ vůbec dostal. Na jeho výraz ve tváři v tenhle okamžik jen tak nezapomenu, byl neskutečně šťastný a překvapený zároveň.
  Takže atmosféra byla prostě k nezaplacení, koncert byl z velké části anti-Trumpovský možná i proto, že pár hodin předním proběhla Trumpova inaugurace. Dočkali jsme se od Billieho poměrně dlouhého kritického proslovu a i několika krátkých vět, kterými vyjadřoval svůj nesouhlas s nástupem Trumpa do Bílého domu a chtěl ho slyšet i od nás. Tak jsme všichni v aréně nahlas zakřičeli větu, kterou po nás chtěl:,, To není můj prezident. “
  Co se týče songů, setlist se nijak zvlášť nelišil od toho pražského, akorát mě mrzelo, že v Polsku kluci nezahráli Waiting.
  Jedinou chybu, kterou koncert měl byli někteří neukáznění polští fanoušci, nemyslím si, že je nutné se na koncíku porvat, ale to jsou prostě Poláci, zase nadruhou stranu na jejich stále dokola opakované Děkujeme! , kterým se s kulkama po Good Riddance rozloučili budou Greeni s láskou v srdci jistě vzpomínat.

  • Takze Polsky koncert musel byt taky super. S tim rvanim to taky nechapu, hold polaci se bavi jinak. Z posledni navstevy polskeho festaku jsem prijela s nalomenym nosem…

 4. Krásne napísané, so všetkým súhlasím. Bol to môj prvý koncert s Green Day a dúfam,že nie posledný. Trpím sociálnou fóbiou ale keď chlapci vybehli na pódium tak sa vyparila a nevrátila sa po celý čas koncertu. Nespoznávala som sa,skákala som, spievala, kričala proste som sa bavila ako nikdy predtým. Jediné čo by som vytkla boli niektorí fanúšikovia ktorí si kúpili lístok pred pódium a celý čas nehybne stáli na mieste s prekríženými rukami. Keď sa o nich náhodou niekto obtrel tak naň hodili vražedný pohľad. Počula som aj jednu kočku, ktorá sa sťažovala kamoške ako jej ľudia išli na nervy keď tam skákali a boli spotený a sem tam ju strkli. Vysvetlí mi niekto načo si týto ľudia kupujú lístky na stánie keď im vadia ľudia ktorí sa bavia? Tak si kúpim lístky na sedenie a pred pódium prenechám ostatným.

  • Wow :D slecna si to asi spletla s divadlem.. Takze parada, zbavili te socialni fobie, green day maji dokonce i lecive ucinky :D myslis, ze o tom vi? :D

 5. Taky to byl můj první koncert a naprostá pecka! Doufala jsem strašně moc, že zahrají 2000 light years a zahráli! Navíc pak ještě Going To Pasalacqua, štěstí absolutní.. :D A byla jsem na tribuně, jo sice 2 fotky jsem si udělala taky, ale slečna přede mnou si nahrála snad celý koncert. A když nenahrávala, tak seděla. :D Proč?! :D A ještě otázka.. Četla jsem, že hráli i Christie road – to nevím co mi v tu dobu bylo, ale vůbec jsem ji nezaregistrovala. Tak nevíte jestli ji fakt hráli a po jaké písničce? Díky. :)

  • Mne sa tiež zdá, že ju nehrali. Je jedna z mojich obľúbených isto by som si všimla keby ju hrali. Ináč na 2000 light years a Going to Pasalacqua som sa tešila najviac :D

  • Ja se priznam, ze si vzdycky pamatuju tak pulku pisnicek co hrali a u recenzi to pak cucam ze setlistu z netu, ale pssssst! Jinak v setlistu ji nevidim a taky si ji nevybavuju

 6. Neskutečná atmosféra. I když publikum ještě mělo rezervy. V Krakowě se mi velice líbila závěrečná děkovačka publika, to bylo super vyjádření fanoušků. Jinak parádní večer, kapela šlapala jako hodinky. Úvod koncertu, to byla neskutečná nálož. Pak trošku zvolnění s výlety do historie, ale kdo má naposloucháno, byl nadšený.
  Po hodince a čtvrt to možná chtělo oživit nějakými třemi čtyřmi svižnými songy (Platypus, Reject, Let Yourself Go), ale to by už asi bylo úplně mega TOP :-).
  Na závěr jsem čekal 21 Guns nebo Wake me up when september ends.
  Velice se mi líbilo, že většina přítomných poslechla Billyho a mobily byly v provozu minimálně. Ale chápu, že pro živější vzpomínku je dobré mít nějaký video.
  Celkově – parádní zážitek. Kapela udělala pro diváky maximum. Kdo má naposloucháno a zná koncerty, užil si to opravdu dokonale. Ta energie ještě dlouho člověka drží.
  Vynikající energetická záležitost.

 7. Čau pankáči, taky sem byl poprvé na green day a bylo to nepopsatelně boží, setlist, kapela, světla, zkrátka všechno hrálo na tu správnou notu, trochu mě mrzí že nehrajou nic z trilogie. Takové stay the night nebo oh love je na živé koncerty jak složené, ale jinak super, měl sem velké štěstí a stál těsně u podia před mikem, to bylo cool. Taky jsem snad poprvé viděl jak se Jason White prošel po podiu a zašel dokonce na molo za Billiem. Na všech koncertech co jsou na youtube tak většinou jen stojí na svém místě a v postraní hraje. Je škoda že tak dobrý kytarista nemá větší pozornost. Jinak byla sranda jak Billie zapomněl text při ordinary world a pak ukazoval do hlediště jak se mu líbí hala. Že to vypadá jak hvězdy, nádhera. Snad nás zase nenechají čekat tak dlouho.

  • Vyhled jsi musel mit teda paradni! Taky mi prislo skoda, ze nezahrali nic z trilogie, ale kdybych si mela vybrat, bylo by to spis let yourself go, kill the dj, nebo treba ashley. O Jasonovi uz taky padlo spoustu slov a o jeho kvalite vypovida taky to, ze ho kluci v prubehu trilogie oznacili za ctvrteho clena kapely :) s tim vypadkem textu to bylo dobre :D nad cim asi premyslel :D

 8. Tak nerada by som sa opakovala, kedze v mnohom suhlasim s tym co ste uz napisali , no tiez mi neda nenapisat par slov. Na zaciatok musim povedat, ze som cakala od tohto koncertu, ze to bude parada, ale az taka nie :) Urcite zazitok na cely zivot pre nas obe, zial toto bol nas 1. koncert GD no o to viac sme si ho uzili, nemam v podstate co vytknut len azda ten chaos pri vpustani dnu, no nastastie sme dosli tak akurat aby sme videli predkapelu, na nich som sa tiez tesila, kedze som si ich napocuvala odkedy som zistila co su zac. Co sa tyka setlistu velmi sa mi pacilo ako bol namiesany no par veci by som este doplnila. Myslim si, ze aj atmosfera bola fajn, taktiez sa mi pacili tie casti kde boli fanusikvia na podiu ako ja viem, ze to robievaju ale je to take ine ked vidis tu radost ako na jednej strane aj zavist(v dobrom) lebo si predstavujes ake by to bolo keby si tam bol ty. :D a bolo na nich vidiet ze si to uzivaju, este teraz to vo mne rezonuje a este dlho bude, a aj ta vyzva ohladom mobilov bola na mieste a aj to, ze hned zo zaciatku vsetci stali a bavili sa..no co by som vytkla je ze nepouzivaju obrazovky ako nam to nevadilo pretoze sme mali dobry vyhlad lepsi ako sme cakali no pre ludi viac vzadu by to bolo fajn. Arena myslim, ze tiez ok, sadla mi, bolo to mozno take osobnejsie, no zaujem fanusikov bol velky takze na kazdeho sa neuslo… no a co sa tyka toho statia u podia tiez som si to vsimla, ze pustali dopredu zo zadnej casti tak som sa na to opytala usporiadatelov a bolo mi povedane, ze par listkov mala kapela zaistenych prave na to aby mohli pustit niekoho zo statia dopredu vraj sa to vyberalo nahodou, ale druha vec, je zevraj dost listkov ani nepreslo turniketom, kde su tie to fakt neviem, zeby skoncili u priekupnikov? Ako jasne stane sa ze niekto nemoze ist a tak, ale kto by ho nechal len tak prepadnut? A zvlast, ked ide o GD…

  • Hezky napsáno :) mě osobně hala hodně překvapila a jsem opravdu ráda, že nebyla větší. Jedním z důvodů jsou právě ty chybějící obrazovky. Kdyby byl koncert ve větší hale, tak jak vídám fotky na instagramu, tak dej pokoj, vždyť je zezadu nemůžou vůbec vidět. O chaosu u vpouštění nevím, dostala jsem se dovnitř brzy, ale předpokládám, že mi tam nic neuniklo. A jak to bylo s lístkama? To víš, GD jsou velká kapela a po takových lístcích překupníci jdou. Že by je ale neprodali? To se mi nezdá…

 9. Se zpožděním přidám taky příspěvek. K těm lístkům, já předprodej taky nezvládla, koupila jsem až následně od překupníka – lístek na sezení, co stál původně myslím 1500Kč, jsem koupila za dvojnásobek:( čekala jsem, že lístek na GD bude dražší, než byl, přeci jen je to mega světová skupina. Ale dát ty peníze překupníkovi bolí víc než za něj zaplatit víc košér v předprodeji. ale nelituju, zážitek super, místo taky (jsem prcek, bála jsem se, že z plochy nic neuvidím). Šla jsem do toho i za tuhle cenu, protože kdo ví, kdy se k nám zase vrátí, teď to bylo po strašně dlouhých 7letech….
  Chtěla jsem moc poprosit, jestli máte někdo videa z koncertu, hodili byste to na youtube? Pár jich tam je moc pěkných, ale spousta písniček tam není. Pro připomenutí toho super zážitku… Já měla místo pěkné, ale mobil mám mizerný, vůbec to nezvládl… Předem děkuju! Příště jsem ochotná za GD i někam dojet, když se ČR vyhnou. Přemýšlela jsem jet i do Mnichova, ale nenašla jsem v okolí nikoho, kdo by do toho šel se mnou. Tak třeba příště…
  A ještě – jak už někdo někde také psal, byla jsem trochu zklamaná publikem (alespoň kolem mě), žádný extra nadšení, a celkově se mi zdálo, že lidi nezpívali tak, jak se to zdá na jiných jejich koncertech. Možná jazyková bariéra neanglické země z východní Evropy, nevím…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>